Do pracy za granicę

ieje potrzeba walki o niemal każdego klienta. Jest to dość trudny rynek, więc aby taka działalność stanowiła dobre źródło stałego dochodu trzeba się naprawdę postarać. Stąd też spora część ogólnopolskich firm transportowych stara

Do pracy za granicę

Konkurencyjne oferty dotyczące transportu busami

W związku z bardzo dużą ilością na rynku firm świadczących takie usługi, jak transport pracowników za granicę do pracy busem, istnieje potrzeba walki o niemal każdego klienta. Jest to dość trudny rynek, więc aby taka działalność stanowiła dobre źródło stałego dochodu trzeba się naprawdę postarać. Stąd też spora część ogólnopolskich firm transportowych stara się przekonać do swoich usług nowych pasażerów. Najczęściej możemy się spotkać z bardzo atrakcyjnymi, konkurencyjnymi wobec innych firm cenami biletów czy też kuszącym wyposażeniem busów udających się w dalekie trasy. Większość przewoźników nam oferuje dzisiaj także dostęp do Internetu czy telewizji podczas podróży.


Dlaczego lepiej wybrać przejazd busem niż autokarem?

Przejazd busem to jedna z wygodniejszych opcji transportu, szczególnie wtedy, gdy potrzebujemy przewieźć kilkanaście osób. Większość busów posiada bowiem do dwudziestu, maksymalnie do trzydziestu miejsc. Jednak takie przewozy są o wiele bardziej opłacalne, gdyż autokar potrzebowałby o wiele więcej paliwa na pokonanie dłuższej trasy. Jeśli osoby, które poszukują transportu chcą zdecydować się na autokar, musiałyby one ponieść o wiele większe koszty. Co prawda, w wielu przypadkach pasażerowie wolą wybrać autokar ze względu na większą ilość przestrzeni, ale w ostatnich latach wprowadzono na rynek naprawdę super wygodne busy. Stąd też w wielu miejscach autokary zostały wyparte z rynku i obecnie przejazdy możliwe są właściwie tylko za pomocą mniejszych busów.


Autosan

Autosan ? marka polskich autobusów, produkowanych niegdyś w Sanockiej Fabryce Autobusów ?Autosan? w Sanoku.

Historia przedsiębiorstwa sięga pierwszej połowy XIX wieku. Dwaj byli powstańcy listopadowi z zaboru rosyjskiego Mateusz Beksiński (1814?1886) i Walenty Lipiński (1813?1898) osiedlili się w Sanoku. W 1832 założyli kowalsko-kotlarski zakład rzemieślniczy, w którym rozpoczęli produkcję kotłów, narzędzi miedzianych i innych przedmiotów użytkowych. Warsztat był umiejscowiony przy obecnej ulicy Podgórze. Z czasem uruchomiono w nim produkcję narzędzi i urządzeń dla górnictwa i przemysłu naftowego, przemysłu gorzelniczego i browarnictwa. W 1886 Walenty Lipiński przekazał warsztat synowi, niespełna 30-letniemu Kazimierzowi.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Autosan